منو

هر آنچه که باید درباره بتا باز Call of Duty Vanguard بدانید

Saeed 1400/06/25

هر آنچه که باید درباره بتا باز Call of Duty Vanguard بدانید

در اخبار قبلی ، ما قبلاً راهی برای پیش خرید بازی Call of Duty Vanguard از طریق وب سایت رسمی بازی در اینجا در اختیار شما قرار دادیم . در آخرین دوره ، شاهد عرضه بتا Call of Duty Vanguard از 10 تا 13 سپتامبر فقط برای دارندگان پیش رزرو در پلی استیشن بود ، در حالی که تا 17 سپتامبر برای پیش خریدهای رایانه شخصی و ایکس باکس در دسترس است ، قبل از اینکه بتا باز در دسترس قرار گیرد. همه بدون استثنا ، و در اینجا جزئیات آینده آن است.

بتا Call of Duty Vanguard در PlayStation کی شروع می شود ؟

بتای باز Call of Duty Vanguard امروز پنجشنبه 16 سپتامبر ساعت 4 بعد از ظهر KSA راه اندازی می شود و تا دوشنبه 20 سپتامبر ادامه می یابد که سرورها ساعت 6 بعد از ظهر KSA بسته می شوند.

در حالی که نسخه آزمایشی آزمایشی بر روی پلی استیشن راه اندازی می شود ، نسخه آزمایشی آن نیز از 16 تا 18 سپتامبر برای رایانه ها و ایکس باکس تنها برای رزرو قبلی در دسترس خواهد بود.

بتا Call of Duty Vanguard چه زمانی برای همه سیستم عامل ها باز می شود؟

بتا باز قبل از همه ، به ویژه در 16 سپتامبر ، بر روی پلی استیشن شروع می شود ، در حالی که از 18 تا 20 سپتامبر بر روی رایانه های شخصی و ایکس باکس در دسترس است.

چگونه در بتا باز شرکت می کنید؟

برای پیوستن به نسخه بتا در حال حاضر در رایانه شخصی و ایکس باکس ، باید بازی را پیش رزرو کرده و از کدی که برای امتحان بازی استفاده کرده اید استفاده کنید ، در حالی که بازیکنان PS4 و PS5 می توانند نسخه آزمایشی را از طریق فروشگاه PlayStation بارگیری کرده و همین حالا بدون محدودیت آن را امتحان کنند.

از 18 سپتامبر ، بازیکنان رایانه شخصی و ایکس باکس می توانند بتا باز را از فروشگاه های دیجیتالی بارگیری کرده و سپس وارد سرورهای Activision شده و بازی را بلافاصله تجربه کنند.

چه نقشه ها و حالت های بازی در Vangaurd Open Beta موجود است؟

نسخه آزمایشی مجموعه ای از نقشه ها را برای تجربه در اختیار بازیکنان قرار می دهد ، از جمله Hotel Royal ، Gavutu ، Red Star و Eagle’s Nest ، و در مورد حالت های بازی ، فرصتی برای امتحان مسابقات تیمی جدید از جمله Champion Hill و Patrol وجود دارد. همراه با حالت های بازی کلاسیک Team Death and Kill تأیید شده ، تسلط ، جستجو و نابود کردن.

هنگام امتحان نسخه بتا Vanguard چه پاداشی دریافت خواهید کرد؟

بازیکنانی که در طول نسخه آزمایشی به سطح 20 برسند با طرح سلاح Rat-A-Tat پاداش می گیرند و این سلاح در زمان عرضه Vanguard و بعداً در Call of Duty Warzone در دسترس خواهد بود. شرکت کنندگان بتا همچنین Cal of Duty Mobile را دریافت می کنند. عامل آرتور کینگزلی .

Call of Duty: Vanguard در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس است. قرار است  از تاریخ 5 نوامبر برای پلی استیشن 5 ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس سری X | S ،  ایکس باکس وان و رایانه شخصی از طریق Battle.net منتشر شود. تجربه جدید Call of Duty: Warzone اواخر امسال منتشر می شود.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

فیلتر بر اساس شهر محصول
الو گیم
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

الو گیم