هر آنچه که باید درباره بتا باز Call of Duty Vanguard بدانید

هر آنچه که باید درباره بتا باز Call of Duty Vanguard بدانید

در اخبار قبلی ، ما قبلاً راهی برای پیش خرید بازی Call of Duty Vanguard از طریق وب سایت رسمی بازی در اینجا در اختیار شما قرار دادیم . در آخرین دوره ، شاهد عرضه بتا Call of Duty Vanguard از 10 تا 13 سپتامبر فقط برای دارندگان پیش رزرو در پلی استیشن بود ، در حالی که تا 17 سپتامبر برای پیش خریدهای رایانه شخصی و ایکس باکس در دسترس است ، قبل از اینکه بتا باز در دسترس قرار گیرد. همه بدون استثنا ، و در اینجا جزئیات آینده آن است.

بتا Call of Duty Vanguard در PlayStation کی شروع می شود ؟

بتای باز Call of Duty Vanguard امروز پنجشنبه 16 سپتامبر ساعت 4 بعد از ظهر KSA راه اندازی می شود و تا دوشنبه 20 سپتامبر ادامه می یابد که سرورها ساعت 6 بعد از ظهر KSA بسته می شوند.

در حالی که نسخه آزمایشی آزمایشی بر روی پلی استیشن راه اندازی می شود ، نسخه آزمایشی آن نیز از 16 تا 18 سپتامبر برای رایانه ها و ایکس باکس تنها برای رزرو قبلی در دسترس خواهد بود.

بتا Call of Duty Vanguard چه زمانی برای همه سیستم عامل ها باز می شود؟

بتا باز قبل از همه ، به ویژه در 16 سپتامبر ، بر روی پلی استیشن شروع می شود ، در حالی که از 18 تا 20 سپتامبر بر روی رایانه های شخصی و ایکس باکس در دسترس است.

چگونه در بتا باز شرکت می کنید؟

برای پیوستن به نسخه بتا در حال حاضر در رایانه شخصی و ایکس باکس ، باید بازی را پیش رزرو کرده و از کدی که برای امتحان بازی استفاده کرده اید استفاده کنید ، در حالی که بازیکنان PS4 و PS5 می توانند نسخه آزمایشی را از طریق فروشگاه PlayStation بارگیری کرده و همین حالا بدون محدودیت آن را امتحان کنند.

از 18 سپتامبر ، بازیکنان رایانه شخصی و ایکس باکس می توانند بتا باز را از فروشگاه های دیجیتالی بارگیری کرده و سپس وارد سرورهای Activision شده و بازی را بلافاصله تجربه کنند.

چه نقشه ها و حالت های بازی در Vangaurd Open Beta موجود است؟

نسخه آزمایشی مجموعه ای از نقشه ها را برای تجربه در اختیار بازیکنان قرار می دهد ، از جمله Hotel Royal ، Gavutu ، Red Star و Eagle’s Nest ، و در مورد حالت های بازی ، فرصتی برای امتحان مسابقات تیمی جدید از جمله Champion Hill و Patrol وجود دارد. همراه با حالت های بازی کلاسیک Team Death and Kill تأیید شده ، تسلط ، جستجو و نابود کردن.

هنگام امتحان نسخه بتا Vanguard چه پاداشی دریافت خواهید کرد؟

بازیکنانی که در طول نسخه آزمایشی به سطح 20 برسند با طرح سلاح Rat-A-Tat پاداش می گیرند و این سلاح در زمان عرضه Vanguard و بعداً در Call of Duty Warzone در دسترس خواهد بود. شرکت کنندگان بتا همچنین Cal of Duty Mobile را دریافت می کنند. عامل آرتور کینگزلی .

Call of Duty: Vanguard در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس است. قرار است  از تاریخ 5 نوامبر برای پلی استیشن 5 ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس سری X | S ،  ایکس باکس وان و رایانه شخصی از طریق Battle.net منتشر شود. تجربه جدید Call of Duty: Warzone اواخر امسال منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *