مدل جدید کنترلر Victrix Pro FS برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5

سعید محمدزاده
19 مرداد, 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

مدل جدید کنترلر Victrix Pro FS برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5

درجریان مسابقات EVO 2022، کنترلرهای Victrix Pro FS و Victrix Pro FS-12 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کامپیوتر معرفی شدند. برخلاف مدل قبلی Victrix Pro FS که چند سال پیش عرضه شده بود، این دو مدل جدید و 400 دلاری رسما از محصولات پلی استیشن محسوب می‌شوند.

هر دو کنترلر در مدل‌های جوی‌استیک و هیت‌باکس عرضه خواهند شد. مدل هیت‌باکس هیچ جوی‌استیکی ندارد و از دکمه‌‌های چهار جهت اصلی استفاده می‌کند که برای اجرای سریع‌تر چندضرب‌‌ها در بازی‌های مسابقه‌ای مناسب خواهد بود. پنل بالایی این کنترلر‌ها هم به‌راحتی باز می‌شود تا کاربر بتواند به هر شکلی که می‌خواهد دکمه‌ها را شخصی‌سازی کند. قرار است یک مدل طلایی از کنترلر Victrix Pro FS به سه نفر برتر هر تورنومنت در EVO 2022 اهدا شود.

البته این کنترلرها به‌خاطر قیمت بسیار بالا و استفاده از پورت USB-C به USB-A مورد انتقاد قرار گرفته‌اند. با وجود این‌که این کنترلرها هم‌قیمت یک پلی استیشن 5 دیجیتال هستند، دلیل کافی برای قانع کردن بازیکنان حرفه‌ای به خرید ارائه نمی‌کنند. دارندگان مدل قدیمی Victrix Pro FS که برای پلی استیشن 4 منتشر شده بود همچنان می‌توانند از کنترلر خود روی پلی استیشن 5 هم استفاده کنند.

در حال حاضر مشخص نیست که مدل مخصوص ایکس باکس این کنترلرها چه زمانی معرفی خواهد شد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.