Arena Games Far Cry VR Dive Into Insanity را راه اندازی می کند

سعید محمدزاده
19 خرداد, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

Arena Games Far Cry VR Dive Into Insanity را راه اندازی می کند

Arena Games ، مقصد برتر مجازی و سرگرمی دبی ، فاش کرده است که این تنها مکانی در دبی است که بازیکنان می توانند بازی VR جدید و مورد انتظار Far Cry VR Dive Into Insanity را تجربه کنند. Zero Latency VR و Ubisoft این بازی را از روز پنجشنبه آغاز می کنند هفدهم ژوئن

Arena Games Lounge در Gateway Avenue در مرکز مالی بین المللی دبی این فرصت را به بازیکنان می دهد تا برای اولین بار بازی را در یک تجربه مجازی منحصر به فرد که از طبیعت آزادانه پرسه زدن در دنیای مجزا برخوردار است ، تجربه کنند. حداکثر هشت بازیکن می توانند در هر دور شرکت کنند و با بهترین جزئیات از طریق جدیدترین سخت افزار بازی ، دنیای Far Cry را با جزئیات عالی کشف کنند ، زیرا آنها به جزایر استوایی جذاب Rook سفر می کنند و با ” Vas ” یکی از شخصیت های اصلی بازی روبرو می شوند و ارتش دژخیمانش.

تیم روس ، مدیر عامل Zero Latency ، در مورد این حرکت اظهار داشت:

راه اندازی Far Cry VR Dive Into Insanity در راستای تلاش مستمر ما برای ارائه بهترین تجربه های سرگرمی و فرصت گشت و گذار آزادانه در دنیای مجازی برای گیمرها و ماجراجویان است. ما برای اطمینان از تجربیات هیجان انگیز طرفداران Far Cry و بازیکنان جدید ، با Ubisoft همکاری نزدیک داشته ایم.

دبورا بابرنیک ، معاون رئیس پروژه های جدید در Ubisoft گفت:

ما هیجان زده هستیم که به بازیکنان از هر سطح این فرصت را می دهیم تا دنیای پر جنب و جوش Far Cry را از طریق چشم انداز منحصر به فرد Zero Latency جستجو کنند و با دوستانشان آزادانه گشت بزنند تا لحظات فراموش نشدنی را تجربه کنند.

این بازی از مکانیک های ساده و بصری برخوردار است که به بازیکنان این آزادی را می دهد تا دنیای رنگارنگ شگفت انگیز و مهیج Far Cry 3 را تجربه کنند و آنها را به همکاری و کار به عنوان یک تیم برای مقابله با چالش فرار از جنگل جنگ سالاران و پیاده شدن ترغیب می کند. جزیره با هم

دوران دیویس ، مدیر عامل شرکت Arena Games ، گفت:

ما از آغاز این بازی پیشگامانه در تئاتر DIFC هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظر ارائه تجربه ای خیره کننده به طرفداران Far Cry VR و فراتر از آن هستیم. ما اطمینان داریم که این تجربه استانداردهای جدیدی را برای آینده تجارب سرگرمی تعیین خواهد کرد.

Far Cry VR Dive Into Insanity از روز پنجشنبه ، 17 ژوئن ، در Games Arena واقع در Gate Avenue در مرکز مالی بین المللی دبی در دسترس خواهد بود .

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.