توسعه بازی Forza Horizon 5 به پایان رسید – آماده انتشار در ماه نوامبر

توسعه بازی Forza Horizon 5 به پایان رسید – آماده انتشار در ماه نوامبر

سری مسابقه ای Forza Horizon مایکروسافت توانسته موفقیت چشمگیری کسب کند و نسبت به نسخه های قبلی خود طرفداران زیادی داشته باشد تا به یکی از بهترین بازی های اتومبیل در بازار در دهه گذشته تبدیل شود و در حالی که طرفداران این سری منتظر انتشار قسمت پنجم ماه آینده ، اعلام شد که مراحل توسعه بازی به طور رسمی به پایان رسیده است.

بازی زمین بازی اعلام کرد ¡به اجازه دهید: در طول قسمت دهم از بازی Forza Horizon 5! بازی مورد انتظار خودرو “طلایی شده است” ، بدین معنا که کل مراحل توسعه به پایان رسیده است و در حال حاضر به کارخانه های مربوطه ارسال می شود تا تولید دیسک های بازی را در مقیاس بزرگ آغاز کنند ، بدون اینکه امکان تاخیر در زمان عرضه در دوره آینده وجود داشته باشد. به

Forza Horizon 5 در 9 نوامبر برای Xbox One ، Xbox Series و PC منتشر می شود و در اینجا نظرات مدیر خلاق پروژه در مورد عملکرد نسخه نسل قبلی آمده است:

من مایلم اعتراف کنم که صفحه های انتظار در نسخه Xbox One وجود دارد ، بازی در واقع در Xbox One بسیار خوب به نظر می رسد ، اما دستگاه دارای حافظه SSD نیست. بنابراین محدودیت های معمول در این نسخه وجود دارد.

اگر یک توسعه دهنده بازی رایانه شخصی هستید ، عادت کرده اید تا حد امکان تکنولوژی خود را برای کار بر روی سخت افزار با مشخصات محدود ساده کنید تا بازیکنان بیشتری را جذب کرده و عنوان را امتحان کنید ، بنابراین Forza Horizon 5 را به Xbox One بیاورید. یک فرایند مشابه است فکر می کنم یکی از بهترین بازی های Xbox One باشد.

در پایان ، توسعه دهنده توضیح داد که عملکرد بازی بر روی Xbox One بسیار خوب است و از نظر ظاهر کلی و سطح گرافیکی یکی از بهترین بازی های پلتفرم محسوب می شود و بدون شک بازیکنان راضی خواهند بود ، اما البته آن را با نسخه Xbox Series X مقایسه نمی کنیم  ، فقط باید آن نسخه را در دوره آینده مرور و درباره سبک بازی فاش کنیم تا ببینیم چقدر خوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *