Star Wars Jedi Fallen Order هم اکنون با نسخه جدید و رایگان برای PS5 و Xbox Series در دسترس است

سعید محمدزاده
22 خرداد, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

Star Wars Jedi Fallen Order هم اکنون با نسخه جدید و رایگان برای PS5 و Xbox Series در دسترس است

گزارش های قبلی حاکی از آن بود که جمعه آینده Star Wars Jedi Fallen Order در PS5 منتشر خواهد شد ، که این اتفاق پس از اعلام اینکه این بازی اکشن در حال حاضر برای سیستم عامل های نسل جدید PS5 و Xbox در دسترس است نیز اتفاق افتاده است.

استودیوی بازی سازی Respawn Entertainment در حال حاضر به لطف ذخیره سازی SSD ، نرخ فریم 60 فریم در ثانیه در PS5 و Xbox Series به جای 45 ، با پشتیبانی 4K ، HDR و زمان بارگذاری سریعتر ارائه می دهد.

نسخه قبلی را می توان به صورت رایگان برای کسانی که Fallen Order در PS4 یا Xbox One دارند ، ارتقا داد ، به شرطی که دستگاهی متعلق به همان خانواده داشته باشید ، این بدان معنی است که می توانید نسخه PS4 را به PS5 یا Xbox One به Xbox ارتقا دهید سری X / S ، تیم سازنده همچنین اعلام کرد تعداد بازیکنانی که در دوره گذشته فرصت امتحان بازی را داشتند از 20 میلیون بازیکن در سطح جهانی فراتر رفته است.

شایان ذکر است که Fallen Order بخشی از کتابخانه EA Play است و این امر برای دارندگان Xbox که در Xbox Game Pass Ultimate ثبت نام کرده اند قابل امتحان است.

در اینجا گفته های قبلی EA در مورد به روزرسانی نسخه جدید وجود دارد:

تابستان امسال ، ما خوشحالیم که با انتشار تعدادی پیشرفت فنی در نسخه سرگرمی خانگی PlayStation 5 و Xbox Series X ، نسخه جدید Star Wars Jedi Fallen Order را اعلام خواهیم کرد | S ، این ارتقا برای صاحبان موجود نیز رایگان خواهد بود. برای جزئیات بیشتر در دوره آینده با ما همراه باشید.

شایعات قبلی تایید کرده اند که یک نسخه جدید از Star Wars Knights of the Old Republic در حال ساخت است .

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.