Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered به زودی به Xbox Game Pass می رسد

Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered به زودی به Xbox Game Pass می رسد

اعلام بازی نیاز به سال گذشته پایان سرعت پیگیری داغ بازی Remastered و راه اندازی بازار در مدت کوتاهی پس از آن، برای جبران بازیکنان برای نبود از نسخه های جدید از EA تصمیم گرفته به تمرکز بیشتر بر روی بازی Battlefield آینده، و اگر شما باید به حال نه فرصت را به هنوز بازی را تجربه کنید ، می توانید به این آدرس برسید موضوع این است که در دوره آینده در Xbox Game Pass در دسترس قرار گیرد.

بر اساس آخرین اعلامیه ، بازی Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered با توانایی رقابت در مسابقات چند نفره کراس پلی در PS4 ، Xbox One ، PC و Switch در 24 ژوئن به EA Play Services و Xbox Game Pass اضافه خواهد شد .

بازی توسط Stellar Entertainment ، تیم پشت Burnout Paradise Remastered ، توسعه یافته است و شامل تمام محتوای اصلی بازی پس از راه اندازی ، مانند حالت های Armed و Dangerous و Lamborghini Untamed است.

علاوه بر بهبودهای تصویری و صوتی مورد انتظار ، Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered از بازی متقابل پشتیبانی می کند. به طور طبیعی ، این ویژگی به شما امکان می دهد با دوستان خود در هر کجا که هستید و بدون در نظر گرفتن کدام سیستم عامل بازی کنید.

آخرین و نه مهمترین موارد ، گیمرها می توانند این نسخه را با کیفیت 4K و 60 فریم بر ثانیه بازی کنند. با تشکر از پیشرفت های جدید

قابل توجه است که در دوره گذشته شاهد اظهاراتی از سوی EA بود که تأیید می کند تعویق بازی Need for Speed ​​تمرکز بر روی بازی آینده Battlefield 6 است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *