بازی Warzone 2 در سال 2022 منتشر خواهد شد

Saeed 1401/03/19

بازی Warzone 2 در سال 2022 منتشر خواهد شد

همزمان با نمایش اولین تریلر بازی MW2، اطلاعات بیشتری از بازی Warzone 2 هم منتشر شد. کمپانی اکتیویژن رسما اعلام کرد که دومین قسمت بازی Warzone قرار است تا پایان سال 2022 منتشر شود و به شایعات انتشار این بازی در سال 2023 پایان داد. پیش از این شایعات زیادی به احتمال فاصله چند ماهه میان تاریخ عرضه بازی Warzone 2 و بازی MW2 اشاره می‌کردند، اما کمپانی اکتیویژن ضمن رد این شایعات، بیانیه زیر را منتشر کرد:

«طرفداران می‌توانند منتظر تجربه بازی Warzone 2.0 در سال جاری باشند. این بازی یک تجربه کاملا جدید بتل رویال است که در یک محیط بازی کاملا جدید جریان خواهد داشت. منتظر یک تقویم بسیار شلوغ برای محتویات رایگان این بازی، شامل تغییرات دائمی گیم‌پلی، نقشه‌های جدید، حالت‌های بازی مختلف، رویدادهای فصلی و غیره باشید.»

علاوه بر این، کمپانی اکتیویژن اعلام کرد که تمامی عناوین سری بازی Call of Duty از این به بعد با یک موتور گرافیکی واحد توسعه داده خواهند شد. بازی Warzone 2 و بازی MW2 اولین عناوینی خواهند بود که از این موتور گرافیکی جدید استفاده میکنند. همه بازی‌های آینده این مجموعه هم با همین موتور گرافیکی توسعه داده خواهند شد و استودیوهای سازنده این عناوین هیچ حق انتخاب دیگری نخواهند داشت.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Call of Duty: Warzone 2 اعلام نشده، اما باتوجه به این‌که محتویات مخصوص Vanguard و Cold War در ماه دسامبر (آذر / بهمن) عرضه شدند، ممکن است بازی Warzone 2 هم در همین ماه منتشر شود. این بازی برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.