منو

Call of Duty Vanguard شاهد پیشرفت های بزرگی در مقایسه با نسخه بتا خواهد بود

Saeed 1400/08/09

Call of Duty Vanguard شاهد پیشرفت های بزرگی در مقایسه با نسخه بتا خواهد بود

آخرین دوره شاهد اظهارات توسعه دهندگان بازی Call of Duty Vanguard بود که تأیید می کرد این عنوان از ویژگی های DualSense بهره می برد تا حس هر سلاح متفاوتی را ایجاد کند و همچنین تیم سازنده با دقت به نظرات بازیکنان در مورد نکات منفی در نسخه آزمایشی و در طول دوره گذشته برای رفع آنها کار کرد.

این استودیو از طریق وبلاگ رسمی تیم سازنده Sledgehammer Games توضیح داد که بر اساس تمام نظرات نسخه بتا بازی، تغییرات و بهبودهای زیادی در دوره گذشته بر روی عنوان اعمال شده است و لیست شامل تغییرات بزرگی از جمله اصلاحات بینایی، بهبود صدا، و ترفندهایی که انجام شده است شامل سیستم حرکتی، عملکرد سلاح، امتیازات بازگشت بازیکنان برای مسابقه و سایر عناصر است.

جالب ترین نکته حذف قابلیت «Low Profile» از بازی و جایگزینی آن با قابلیت جدیدی به نام «نینجا» است که به بازیکن اجازه می دهد در هر لحظه بی صدا حرکت کند.

توسعه دهنده کریس فاولر از Sledgehammer Games قبلاً در مورد راه هایی برای استفاده از ویژگی هایی که کنترلر DualSense در PS5 ارائه می دهد صحبت کرده است.

اینجاست که ما تلاش خود را در استودیوی Sledgehammer متمرکز می کنیم و از ماشه های تطبیقی ​​روی کنترلر DualSense برای اعمال درجات مختلف بازخورد برای کمک به ایجاد احساس سنگینی هنگام کشیدن ماشه استفاده می کنیم.

قابل ذکر است که بازی Call of Duty Vanguard در تاریخ 5 نوامبر 2021 برای رایانه های شخصی،  ایکس باکس و پلی استیشن منتشر خواهد شد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

فیلتر بر اساس شهر محصول
الو گیم
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

الو گیم