150 میلیون نسخه GTA 5 در سراسر جهان فروخته است

Saeed 1400/05/12

150 میلیون نسخه GTA 5 در سراسر جهان فروخته است

در نوامبر 2013 شاهد عرضه بازی GTA 5 بر روی پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 بودیم و سپس بازی نسخه بهبود یافته ای برای نسل هشتم و سپس برای رایانه شخصی دریافت کرد.

چند ماه پیش ، Rockstar اعلام کرد قصد دارد بازی را با نسخه بهبود یافته ای برای Xbox Series و PlayStation 5 راه اندازی کند. این نسخه به افزایش بیشتر فروش بازی کمک می کند.

امروز ، Take-Two گزارش مالی خود را در سه ماهه اول سال مالی 2022 نشان داد ، که افزایش محموله بازی را نشان می داد ، پس از آنکه در ماه مه نشان داد که حملات افسانه GTA 5 از مرز 145 میلیون نسخه در سراسر جهان فراتر رفته است . امروز مشخص شد که محموله های بازی از مرز فروش 150 میلیون نسخه در سراسر جهان فراتر رفته است.

این بدان معناست که محموله های بازی در مدت 3 ماه حدود 5 میلیون نسخه افزایش یافته است ، که این یک دستاورد بزرگ برای بازی منتشر شده از سال 2013 است.


امروز ما همچنین شاهد آشکار شدن کل فروش سری GTA بودیم که از 350 میلیون نسخه فروش فراتر رفت. این بدون شک تعداد بسیار زیادی است ، اما هنوز هم کمتر از تعداد سری Call of Duty است ، که در آوریل گذشته متوجه شدیم مجموع محموله های آن به 400 میلیون نسخه می رسد. این بدان معناست که GTA 5 به تنهایی مسئول نیمی از کل فروش این سری یا کمتر از آن است.

این شرکت همچنین به ما یادآوری کرد که GTI5 سریعتر از هر محصول سرگرمی دیگر در تاریخ بیش از یک میلیارد دلار سود کسب کرد.

راک استار اعلام کرده بود که GTA 5 در تاریخ 11 نوامبر برای نسل جدید پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X منتشر خواهد شد.

همچنین مشخص شد که نسخه مستقل GTA Online نیز در همان روز ، یعنی 11 نوامبر 2021 برای PS5 و Xbox Series X | S منتشر می شود و به دارندگان پلی استیشن 5 برخی موارد اضافی یا موارد منحصر به فرد داده می شود.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.