منو

سه شنبه آینده منتظر معرفی چند نفره Call of Duty Vanguard باشید

Saeed 1400/06/16

سه شنبه آینده منتظر معرفی چند نفره Call of Duty Vanguard باشید

با حالت Hero of the Hill و یک نقشه غول پیکر برای Warzone

اکتیویژن اخیراً Call of Duty Vanguard را معرفی کرد و در 25 آگوست تریلر رسمی بازی را دریافت کردیم  . البته تمرکز روی مرحله داستان و تجربه ای بود که در اختیار بازیکنان قرار می داد.

به عنوان مثال ، ما متوجه شدیم که مجری نقش ابی در The Last of Us 2 در بازی شرکت خواهد کرد و ما با داستان تک تیرانداز پائولینا پترووا آشنا شدیم . اکنون زمان آن فرا رسیده است که از نزدیک با مرحله آنلاین و ویژگی های جدید ارائه شده به بازیکنان آشنا شویم.

امروز ، Activision تاریخ رونمایی رسمی از حالت چند نفره بازی را تعیین کرده است که سه شنبه هفته آینده ، 7 سپتامبر 2021 خواهد بود. این از طریق پخش مستقیم در کانال YouTube آنها انجام می شود.

Call of Duty: Vanguard شما را به جنگ جهانی دوم می برد تا با نبردهای حماسی در سراسر جهان مبارزه کنید و جبهه های شرقی و غربی اروپا ، اقیانوس آرام و شمال آفریقا را در بر بگیرید. جایی که درگیری های تاریخی را از نظر چهار سرباز ، هر کدام با سابقه ای چشمگیر ، کشف خواهید کرد.

علاوه بر حالت داستانی مورد انتظار ، Call of Duty: Vanguard وعده می دهد یک حالت چند نفره بسیار هیجان انگیز را ارائه دهد ، که در آن شاهد اضافه شدن بسیاری از حالت های بازی جدید در این حالت خواهیم بود. شروع با حالت “Champion Hill” ، که درگیری سریع و شدیدی را در عرصه های واقع در قلب نقشه های بازی ایجاد می کند. آیا می توانید در این نبردهای برق آسا پیروز شوید؟

یکی دیگر از عناصری که طرفداران بازی و علاقه مندان به حالت آنلاین را مجذوب خود می کند ، نقشه غول پیکر جدید حالت Warzone است . در حالت کلی ، حالت چند نفره 20 نقشه در اولین روز شروع بازی ارائه می دهد ، که به معنای ارائه تنوع شگفت انگیز از تجربه بازی است.

نمی توانید منتظر بازی Call of Duty: Vanguard با دوستان خود باشید؟ سپس این شانس را از دست ندهید که افشای حالت چند نفره را که سه شنبه هفته آینده ، 7 سپتامبر خواهد بود ، تماشا کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

فیلتر بر اساس شهر محصول
الو گیم
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

الو گیم