بازی جدید God of War به تعویق افتاد – و نسخه PS4 اعلام شد

بازی جدید God of War به تعویق افتاد

آخرین دوره شاهد نشتی تأیید به تعویق انداختن تاریخ انتشار God of War Ragnarok بود ، اگرچه سونی سکوت اختیار کرد و در مورد تاریخ معرفی بازی قبلا اعلام شده در اواخر سال جاری صحبت نکرد ، اما اخیراً از رئیس استودیوهای PlayStation در رابطه با تاریخ انتشار جدیدترین ماجراهای Kratos.

هرمن هالست در مصاحبه ای در بلاگ پلی استیشن صحبت کرد و به سوالات مختلفی در مورد آینده بازی ها و تیم های توسعه دهنده این شرکت پاسخ داد و در سخنرانی خود در مورد بازی God of War پیش رو ، توضیح داد:

برای God of War ، این پروژه دیر آغاز شد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که بازی را به سال آینده موکول کنیم تا مطمئن شویم که Santa Monica Studio می تواند God of War شگفت انگیز را که همه ما می خواهیم بازی کنیم ، تحویل دهد.

در همان مصاحبه ، از هرمن هولست در مورد استراتژی سونی برای توسعه برخی عناوین انحصاری PS4 و PS5 با هم سوال شد ، توضیح داد:

شما نمی توانید جامعه ای با بیش از 110 میلیون صاحب PS4 ایجاد کنید و سپس از پس آن بر بیایید ، می توانید؟ من فکر می کنم این خبر بدی برای طرفداران PS4 خواهد بود و صادقانه بگویم کار خیلی خوبی نیست.

منطقی است که عناوین PS4 و PS5 را همانطور که برای Horizon Forbidden West ، بازی آینده God of War و GT7 ارائه می شود ، توسعه دهیم ، ما همچنان به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. و اگر دارندگان PS4 بخواهند این بازی ها را انجام دهند ، می توانند. اگر آنها می خواهند نسخه PS5 را لمس کنند ، این گزینه نیز موجود است.

قابل توجه است که گزارش های اخیر نشان داده اند که بازی آینده God of War ممکن است نام Ragnarok را آنطور که همه فکر می کنند نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *