تهیه کننده Resident Evil Village اعلام کرد که از Capcom جدا می شود – پس از 13 سال

تهیه کننده Resident Evil Village اعلام کرد که از Capcom جدا می شود

Resident Evil Village بیش از 4 میلیون نسخه از آن ارسال شده و به صورت دیجیتالی فروخته شده است حتی اگر این عنوان کمتر از یک ماه پیش منتشر شده باشد ، و در حالی که به نظر می رسد آینده حق رای دادن در بهترین شکل باشد ، یکی از بزرگترین نام های Resident Evil اخیر Capcom عنوان عزیمت خود را برای این شرکت اعلام کرده است. تهیه کننده Resident Evil Village اعلام کرد که از Capcom جدا می شود

تهیه کننده پیتر فابیانو اخیراً پس از نظارت بر توسعه جدیدترین نسخه Resident Evil Village و همچنین نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 و قسمت هفتم ، جدایی خود را از Capcom اعلام کرد . فراتر از مجموعه ترسناک ، فابیانو تهیه کننده Devil May Cry 5 و شبح ‘N Goblins قیامت بازی .

در طول مدت حضور خود در کپکام ، فابیانو یکی از چهره های برجسته تبلیغ سریال Resident Evil بود و اغلب با کلیپ های ویدیویی و مصاحبه های رسانه ای روبرو می شد و همچنین بازیکنان ممکن است او را به عنوان شخصیت Peter Walken از Resident Evil 7 بشناسند.

فابیانو اعلام کرد که در دوره آینده به استودیوی توسعه دهنده Destiny Bungie خواهد پیوست تا به عنوان مدیر تولید کار کند و ادامه داد:

نوشتن بهتر این کلمات دشوار است ، بنابراین تصمیم گرفتم آن را به ساده ترین شکل ممکن حفظ کنم از همه شما در Capcom متشکرم که به من اجازه دادید در 13 سال گذشته رشد کنم. من سپاسگزارم و این تجربه را برای همیشه گرامی خواهم داشت.

قابل ذکر است که آخرین دوره شاهد اعلام مرحله Resident Evil برای بازی Dead by Daylight بود که در ماه ژوئن خواهد رسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *