به نظر می رسد Spider-Man 2 و Wolverine در یک جهان قرار می گیرند

تیم Insomniac Games ستاره آخرین رویداد پلی استیشن برتر بود ، زیرا دو پروژه در حال توسعه را برای ما فاش کرد: Spider-Man 2 ، بازی در سال 2023 ،  و ولورین.

از طریق سخنرانی اینسومنیاک از طریق وبلاگ پلی استیشن ، اشاره شد که استودیو قصد دارد جهان ویژه ای ایجاد کند که شخصیت های مارول را که برای آن بازی ها را توسعه می دهد ، گرد هم آورد ، زیرا او اظهار داشت که احساس غرور می کند که توانسته فرصتی برای ساختن دنیای جدیدی که ترکیبی از مرد عنکبوتی و ولورین است.

البته ، این نشان می دهد که هر دو بازی در یک جهان قرار دارند که توسط Insomniac ایجاد شده است و تیم در ادامه از اعتماد سونی و مارول تشکر کرد.

این برخلاف کاری است که اسکوئر انیکس با بازی هایی مانند Marvel’s Avengers و Marvel’s Guardians of the Galaxy انجام داده است که تأیید شده است در دنیاهای جداگانه ای قرار دارند.

برای بازی Spider-Man 2 ، بازی بر ادامه سفر پیتر پارکر و مایلز مورالس در هیجان انگیزترین ماجراجویی تک  نفره آنها تمرکز دارد و در سال 2023 به صورت انحصاری بر روی پلی استیشن 5 منتشر می شود ، در حالی که تیم توسعه توضیح داد:

درست مانند بازی های قبلی Spider-Man ، ما فقط نمی خواهیم یک داستان فوق العاده ابرقهرمانی را بیان کنیم ، بلکه می خواهیم یک داستان انسانی جذاب ارائه دهیم ، داستانی سرشار از احساسات و طنز که در اعماق افراد پشت ماسک فرو می رود.

در مورد ولورین ، استودیو گفت:

هدف ما در اینجا نه تنها احترام به ریشه هایی است که باعث محبوبیت شخصیت شد ، بلکه جستجوی فرصت هایی برای احساس شادابی و بازتاب واقعی روح Insomniac است. اگرچه Marvel’s Wolverine در مراحل اولیه توسعه قرار دارد ، اما آنچه ما با روایت احساسی و گیم پلی تکاملی به آن رسیده ایم ، تأیید می کند که ما قصد داریم یک ماجراجویی بسیار خاص را ارائه دهیم.