تریلر بازی فیفا 23

اولین تریلر بازی فیفا 23 منتشر شد

پس از رونمایی از کاور اصلی بازی فیفا 23، حالا نوبت به اولین تریلر گیم‌پلی و معرفی قابلیت‌های جدید گیم‌پلی این بازی رسیده است. تریلر معرفی این بازی با تمرکز روی بازیکنان جدید و قدیمی و استادیوم تیم‌های پاریس سن ژرمن، چلسی، رئال مادرید، لیورپول و لوس آنجلس و منچسترسیتی تمرکز می‌کند و برای اولین بار، فوتبال زنان هم به‌عنوان یکی از بخش‌های اصلی در تریلر رونمایی یکی از بازی‌های این مجموعه حضور دارد.

در این تریلر مشخص شد که تکنولوژی HyperMotion 2 قرار است انیمیشن‌ها و فیزیک بازی FIFA 23 را وارد سطح جدیدی کند و بخش‌های کوچکی از آن هم به‌ نمایش درآمد. علاوه بر این، گذر زمان و تغییرات آب و هوایی هم قرار است در بازی فیفا 23 حضور پررنگی داشته باشند.

قرارداد همکاری کمپانی EA با فدراسیون جهانی فوتبال شامل جام جهانی زنان و مردان هم می‌شود و محتوای مخصوص این دو تورنومنت قرار است به‌صورت رایگان در دسترس تمام کاربران بازی فیفا 23 قرار بگیرد. جام جهانی مردان در ماه نوامبر و جام جهانی زنان در فصل تابستان سال آینده برگزار خواهند شد.
بازی FIFA 23 در تاریخ برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد. به‌ کمک ویژگی Cross Play، تمامی کاربران این بازی می‌توانند با دوستان خود روی هر پلتفرمی بازی فیفا 23 را تجربه کنند.